AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. / fax . : +48 22 612 63 11
email : biuro@awmpak.pl
CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Banderolownice

Banderolownice / maszyny do banderolowania

Oferujemy wysokowydajne banderolownice JD II 240 i JD II 150 F japońskiej firmy TAIYO SEIKI CO., LTD. z Osaki, i UM 420 S i UM 420 S LD austriackiej firmy Dallipak GmbH.

Nasi partnerzy korzystając z najlepszych dostępnych komponentów i wykorzystując doskonałe technologie produkcji, wykonują maszyny do banderolowania o solidnych konstrukcjach i niezawodne w działaniu. W naszej ofercie znajdują się urządzenia na taśmy o szerokości 20, 25, 30, 40 mm, Sprawdzają się one w pracy na białych lub brązowych taśmach papierowych oraz przeźroczystych taśmach z polipropylenu, nadając się idealnie do banderolowania różnego rodzaju artykułów – w tym wyrobów poligraficznych.

Oferujemy wersje stołowe, a także z mobilnymi statywami z dużymi magazynami / odwijaczami taśmy . Na specjalne zamówienie wykonujemy maszyny banderolujące dostosowane do wkomponowania w automatyczne linie pakujące Wszystkie nasze urządzenia odpowiadają normom CE.

daliii                   JDU-jpg

Banderolownice wiążą pliki produktów za pomocą taśm wykonanych z różnego rodzaju materiałów takich jak biały czy brązowy papier lub polipropylen. Ten alternatywny dla tradycyjnego pakowania sposób z powodzeniem znajduje zastosowanie w licznych branżach: spożywczej, farmaceutycznej, poligraficznej i wielu innych.

Główną zaletą maszyn banderolujących jest ich wydajność w stosunku do ceny, prosta i intuicyjna obsługa, ale przede wszystkim możliwość banderolowania produktów o różnych formatach na jednej maszynie. W połączeniu z regulowanym naciągiem taśmy pozwala to na wiązanie produktów delikatnych i o różnorakich wymiarach.

Oferowane przez nas urządzenia obsługiwane są ręcznie, za pomocą włącznika nożnego lub automatycznie dzięki zastosowaniu fotokomórki. Ze względu na swoje wymiary i wagę urządzenia mogą być bezproblemowo przenoszone i ustawiane w różnych miejscach. Blachy oporowe zamontowane w każdej maszynie ułatwiają pozycjonowanie produktu, zapewniając precyzyjne umiejscowienie banderoli. Wydajność, zależna do maszyny i wiązanego produktu to nawet 25 – 28 cykli na minutę.

AWMpak oferuje klientom różnorodne maszyny banderolujące, co umożliwia dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb Klienta . Urządzenia z serii JD II wyróżniają się unowocześnionym cyfrowym wyświetlaczem, za pomocą którego można ustawić temperaturę grzałki. Wyświetlacz ten informuje o ilości wykonanych banderol, przekazuje również dokładny komunikat z numerem usterki, co ułatwia jej sprawne usunięcie. Urządzenia te są przeznaczone do samodzielnego użytku przez operatora. Banderolownice Ultramatic są natomiast świetnym rozwiązaniem nie tylko jako samodzielne maszyny ale także jako zintegrowany element większych linii produkcyjnych.

Dodatkowymi opcjami dostępnymi do oferowanych przez nas urządzeń są zewnętrzny magazynek i mobilny statyw. Boczny magazynek na taśmę umożliwia dołożenie rolki o nawoju do 500 metrów, co zmniejsza częstotliwość jej wymiany i znacznie przyspiesza pracę. Mobilny statyw ułatwia zarówno przemieszczanie maszyny jak i samo korzystanie z niej – stojąc na na takim stole znajduje się na dogodnej dla operatora wysokości.

Maszyny banderolujące spośród innych urządzeń pakujących wyróżniają się elastycznością i łatwością dopasowania do produktu. Ruchome blachy oporowe, których rozstaw przystosowuje się do wymiarów produktu czy regulacja naprężenia taśmy zależnie od sprężystości i delikatności banderolowanego materiału to tylko niektóre z rozwiązań mających na celu odpowiedzenie na potrzeby Klienta i sprostanie jego oczekiwaniom.

Więcej w tej kategorii: