AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. / fax . : +48 22 612 63 11
email : biuro@awmpak.pl
CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Proponujemy wysokiej jakości urządzenia, które zdecydowanie ułatwiają prace logistyczne. Urządzenie sprawdza się świetnie na liniach technologicznych w obszarze wytwórstwa opakowań jako maszyna do produkcji opakowań kartonowych. Może być także wykorzystywane w dowolnym innym segmencie o odmiennym profilu produkcyjnym. Pozwala bowiem w krótkim czasie przygotować dostosowane do indywidualnych potrzeb opakowanie.

Maszyna do produkcji opakowań przez nas prezentowana to wyrób szwajcarskiej marki Verpama AG, słynącej na arenie międzynarodowej z wyrobu najlepszych tego rodzaju urządzeń. Firma została założona w 1964 roku i jest obecnie wiodącym dostawcą kartoniarek. Jej wyroby wykorzystywane są między innymi w segmencie przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i wielu innych.

Oferowana przez nas składarko sklejarka do kartonów odznacza się łatwą regulacją, co pozwala na wykonanie przedmiotu w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom i preferencjom. Jednocześnie te możliwości zapewniają bardzo szybką zmianę ustawień, co gwarantuje płynność produkcji. Ponadto urządzenie dostępne w naszym asortymencie odznacza się doskonałą wydajnością i niskim poziomem awaryjności. Związane z nim koszty utrzymania są niskie.

 

Składarka pudełek kartonowych Bliss Former

Profesjonalne urządzenie do zadań specjalnych! Kartoniarka w modelu Bliss Former pozwala na składanie pudełek z 3 wykrojów. Odznacza się optymalizacją zużycia kartonu, sprawnością i wydajnością pracy, a także łatwą obsługą – dzięki zastosowaniu panelu dotykowego. Sprzęt bardzo dobrze sprawdza się jako początek linii dedykowanej do pakowania końcowego.

Bliss Former
Kartoniarka Tray Former

Sprawdzone rozwiązanie w zakresie produkcji opakowań kartonowych! Sprzęt pozwala na wykonanie pudełka z 1 wykroju. Ten model w ofercie składarko sklejarki do kartonów odznacza się dużą wydajnością pracy oraz niezawodnym działaniem. Maszyna pozwala na zaprojektowanie indywidualnych kształtów i gwarantuje proste dostosowanie regulacji do pożądanych efektów.

Tray Former
Baby Tray do produkcji opakowań kartonowych

Klasyka w nowoczesnym wydaniu! Maszyna do składania kartonów Baby Tray stanowi udoskonalenie poprzednich modeli. Czerpie inspiracje z wersji Bliss Former. Cechują ją jednak mniejsze rozmiary, przy zachowaniu niemal identycznych parametrów. Sprzęt przeznaczony jest do tworzenia zwykłych opakowań wysyłkowych oraz takich w wersji „Point of Sale”.

Baby Tray
Kartoniarka Junior Tray

Idealnie zachowana proporcja między wielkością a wydajnością! składarko sklejarka do kartonów w modelu Junior Tay to średnich rozmiarów maszyna sterowana automatycznie. Umożliwia złożenie do 50 pudeł na minutę! Zapewnia optymalny przebieg procesu produkcyjnego, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii gwarantuje niską awaryjność.

Junior Tray