AWM-PAK Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Heliotropów 21

04-796 Warszawa

tel. / fax . : +48 22 612 63 11
email : biuro@awmpak.pl
CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgrzewarki do folii

W naszej ofercie znajdują się zgrzewarki do folii o zróżnicowanych parametrach, dedykowane do prac o odmiennym charakterze. Proponujemy urządzenia sygnowane nazwą renomowanej europejskiej firmy, jak niemiecka marka Kopp, czy włoski producent Smipack.

Zgrzewarki do folii stanowią bardzo rozległą grupę urządzeń dedykowanych do czynności pakujących. Urządzenia mogą być wykorzystane do pakowania np. płyt CD, książek, czasopism, kosmetyków, itp. Zastosowanie opakowania z folii chroni zawartość przed czynnikami zewnętrznymi. Maszyny pozwalają na szybsze i dokładniejsze pakowanie towarów.

W naszym asortymencie znajduje się sprzęt, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy maszyny dostosowane do odmiennych potrzeb, w tym: urządzenia komorowe/kloszowe, kątowe (współpracujące z tunelami termokurczliwymi), liniowe, ręczne, impulsowe lub stałocieplne ze zgrzewami o szerokości od 3 do 12 mm.

Oferujemy maszyny do folii i materiałów termozgrzewalnych takich jak :

  • Poliolefina
  • Polietylen
  • Polipropylen
  • PVC
  • folii powlekanych Alu ( ALU/PE, ALU / PP )
  • papierów powlekanych
  • inne termozgrzewalne materiały kompozytowe

Nasza oferta jest skierowana do firm , którym zależy na zwiększeniu efektywności procesu pakowania. To usprawnienia zapewniające łatwe, szybkie, dokładne i estetyczne wykonanie czynności pakowania.

W zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów jesteśmy w stanie dobrać urządzenie, które w najbardziej optymalny sposób będzie w stanie zapakować produkty przy zachowaniu żądanej jakości i wydajność oraz przy odpowiednim nakładzie finansowym.

Ręczne

Maszyny wyposażone w ręczny docisk grzałki to proste w obsłudze urządzania. Umożliwiają wykonanie zgrzewu dokładnie w tym miejscu, w którym zostanie ustawiony docisk. Pozwalają na przeprowadzenie procesu na folii oraz plastiku. Manualne sterowanie gwarantuje dużą precyzję. Zapewnia bardzo łatwą obsługę. Nie wymaga znajomości oprogramowania bądź stosowania innych rozwiązań IT. Oferujemy wysokiej klasy rozwiązania.

Kątowe

Urządzenie pozwala na wykonanie popularnych form zgrzewów. Ich konstrukcja umożliwia przeprowadzenie procesu w krótkim czasie i z bardzo dużą dokładnością. Doskonale sprawdzają się przy pakowaniu towarów o regularnych kształtach – kwadratowych bądź prostokątnych. Mogą pracować z folią standardową oraz poliolefinem, polietylenem, polipropylenem. Proponujemy zgrzewarki impulsowe o zróżnicowanym obszarze roboczym.

fp870a t650